Docent Duits 1e en 2e graads in Schiedam – Sg Spieringshoek – Schiedam

JobID=7.0.07

Dé school voor havo, atheneum en gymnasiumHelp jij onze leerlingen ontdekken wat ze leuk vinden en waar ze goed in zijn? Neem jij onze leerlingen serieus en straal je vertrouwen uit? Leg je op een creatieve manier uit? Dan zijn wij op zoek naar jou!Docenten Duits 1e en 2e graads M/V0,6 – 1,5 fteDe ingangsdatum voor beide vacatures is 1 augustus 2021.Het betreffen tijdelijke aanstellingen voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband.Jouw werk als docent Duits• Je geeft op creatieve wijze les aan de klassen in de onder- en/of bovenbouw• Je neemt pro-actief deel aan de sectievergaderingen• Je neemt enthousiast deel aan interne projecten en/of activiteiten• Je onderhoudt op prettige wijze contacten met collega’s, leerlingen, ouders en externen

Lees hier meer…