Docent natuurkunde in Schiedam – Stedelijk Gymnasium Schiedam – Schiedam

JobID=10.0.07

Voor het Stedelijk Gymnasium Schiedam zijn we op zoek naar een enthousiaste 1e graads docent Natuurkunde om les te geven aan nieuwsgierige en ambitieuze leerlingen die graag inhoudelijk uitgedaagd willen worden. Wij verwachten van docenten dat zij rechtkunnen doen aan verschillen tussen leerlingen en maatwerk kunnen bieden, aansluitend bij de onderwijsbehoefte van de leerlingen.Nieuwe collega’s worden intensief begeleid door speciaal opgeleide collega’s in onze school. Deze begeleiding vormt een goede ondersteuning om je snel thuis te voelen op onze school en voor je verdere professionalisering als vakbekwame docent die zich wil blijvenontwikkelen.Ons gymnasium kenmerkt zich door de open sfeer en goede contacten tussen leerlingen en docenten. Met een sterk cultureel profiel en het bètaonderwijs als wezenijk onderdeel van de de gymnasiale vorming, is er ruimte voor de persoonlijke ontwikkeling van leerlingen.Het Stedelijk Gymnasium Schiedam maakt deel uit van de Stichting Openbare Scholengroep Vlaardingen Schiedam.

Lees hier meer…