Baliemedewerker – Samenwerkende Tandartsen – Schiedam

Waar ga je werken?

Je gaat werken in een middelgrote praktijk met 6 ruime behandelkamers. Ons team in Schiedam werkt in Shifts, namelijk van 6:45 uur tot 14:15 uur en van 13:45 uur tot 21:15 uur. Wij werken hecht samen met andere DentConnect praktijken in de buurt, zodat we elkaar kunnen versterken in de regio. Naast algemene tandheelkunde kunnen onze patiënten bij ons terecht voor implantologie, endodontie, MRA, Grindcare, beugels en esthetische tandheelkunde. Wij werken nauw samen met tandtechnisch laboratorium Sips dat in hetzelfde pand gevestigd is. Ons team wordt periodiek bijgeschoold zodat onze patiënten verzekerd zijn van professionele zorg volgens de nieuwste technieken en de hoogste standaarden.

Wat bieden wij jou?

 • Het salaris wordt in overleg bepaald
 • Een goede pensioenregeling
 • Woon- en werkverkeer regelingen
 • Uitstekende bij- en nascholingsmogelijkheden via onze DentConnect Academy
 • Je gaat werken in een inspirerende, professionele werkomgeving als lid van een gemotiveerd team
 •  
  Onze verwachtingen
  Als baliemedewerker ben je het eerste aanspreekpunt van de praktijk en daarmee het visitekaartje van de Parodontologische Kliniek. Patiënten kunnen bij jou terecht met vragen en/ of opmerkingen. Als baliemedewerker verricht je ondersteunende administratieve werkzaamheden en draag je in overleg met de behandelaar zorg voor een correcte agendaplanning. Samen met het hele team draag je bij aan de patiënttevredenheid! 
  We zoeken iemand die een langdurige samenwerking ambieert en zich herkent in het volgende:

 • Je beschikt over een diploma op minimaal mbo-3 niveau
 • Je beheerst de Nederlandse taal
 • Je vindt bij- en nascholing belangrijk in je persoonlijke en professionele ontwikkeling
 • Je bent flexibel ingesteld en kan zowel goed zelfstandig als in teamverband werken
 • Werken in shifts is voor jou ideaal en je hebt geen probleem met één avonddienst per week
 •  
  Word jij onze nieuwe collega baliemedewerker in Schiedam?

  Klik hier om te solliciteren