Kierowca kat. C z napojami i jedzeniem – 24/7 drive – Schiedam

24/7 drive

Kierowca kat. C z napojami i jedzeniem

Masz doświadczenie na holenderskich lub belgijskich drogach? Chciałbyś pracować w Holandii lub zmienić obecną pracę?

Sprawdź naszą ofertę i aplikuj!

Baza: Schiedam

Obowiązki

Jako kierowca ciężarówki będziesz odpowiedzialny za transport i dostarczanie napojów, świeżych produktów spożywczych i produktów cateringowych z centrum dystrybucyjnego do restauracji.

Musisz upewnić się, że produkty dotrą do miejsc docelowych na czas. Do Twoich zadań należy również załadunek i rozładunek kontenerów rolkowych. Musisz pracować z komputerem pokładowym. Ponadto będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, zgłaszać brakujące produkty i odbierać puste kontenery rolkowe.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku, sporadycznie w soboty. Dzień będzie rozpoczynał się rano (między 6:00 a 9:00) i trwał 8-10 godzin. W ciągu dnia będziesz mieć około 10-15 postojów.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Doświadczenie na holenderskich lub belgijskich drogach
  • Prawo jazdy kategorii C, kod 95 i tachograf cyfrowy
  • Dobra znajomość języka angielskiego (holenderski będzie dodatkowym atutem)
  • Własny samochód (do jazdy do/z pracy)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: 17,71 € brutto (w zależności od doświadczenia)
  • Umowa holenderska
  • Wynagrodzenie tygodniowe (ok. 600-750 € netto)
  • Pieniądze na wakacje (8%) i płatne dni urlopu (25 rocznie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program emerytalny
  • Godziny pracy w tygodniu: 40-50
  • Dodatek na podróże służbowe
  • Zakwaterowanie

Lees hier meer